ALWAYS AT THE FAREFRONT

DAB is actief actief in de productie en verkoop van waterpompen, dompelpompen motoren en elektronische apparaten toegepast op pompen. Ons hele bedrijf is ontwikkeld rond het water en onze mensen - als druppels in de zee - is een van de belangrijkste bronnen voor het succes van onze Groep. Wij zijn voortdurend op zoek naar mensen goed voorbereid en professioneel die kunnen integreren in ons team en bijdragen aan de verhoging van de prestaties, dankzij hun initiatieven en persoonlijke vaardigheden. Een talent is iemand die de strategieën van het bedrijf kan ontwikkelen, met respect voor onze waarden en missie, met uitstekende prestaties en een duidelijk potentieel.

WIL JIJ BIJ ONS WERKEN?

Ben je een dynamisch persoon, spreek je Engels op een goed niveau, heb je competenties en vaardigheden in de gebieden waarin wij werken en als je klaar bent om een uitdaging aan te gaan... dan kun jij de juiste persoon zijn voor ons!

Stuur ons je CV via personeelszaken@dwtgroup.com